The Ranch Online

Çiftlik Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45 MB
  • Version 1.7.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Bulkypix
Süper bir çiftlik oyununa hazır mısın? Eğer hazırsan durma hemen indir.

Hayvanları çok sever misin? Onlar senin en yakın arkadaşın olabilir mi? Eğer cevabın evet ise bu oyun tam da sana göre. Bütün gün hayvanlar ile ilgilenip bitkiler ile uğraşacağın bu oyunda çiftliğin tadını çıkarmaya hazırlan. Küçük sevimli at yavrularını kedileri tavukları besleyerek puanları topla bitkileri topla ve hayvanlara yem yap.

Anneler babalar küçük kızınız ya da oğlunuz sürekli evcil bir hayvan alıp beslemek mi istiyor? İşte bu oyun ile onların hevesini kırmadan hayvan beslemesine izin verebilmek çok kolay. Özellikle küçük yaşta olan çocuklarınızda sorumluluk bilincinin gelişmesi için çok faydalı olacak bu oyunun size ve sevdiklerinize sağlayacağı yararları gözden kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Onların daha duyarlı ve sorumluluk sahibi olarak yetişmesini isterseniz işte bu oyun sizin aradıklarınız arasında en iyisi. Rahatlıkla çevrenizdekilere de önerebileceğiniz bu oyuna siz de bayılacaksınız. Mükemmel görsel efektleri ve etkileyici kurgusu da sizleri çok ama çok etkileyecek emin olun.

Eğer sizin de çocuğunuz sürekli sıkılıyor ve yeni oyunlar istiyorsa ve siz onun eğitici bir oyun oynamasından yana iseniz bu oyunu hemen yükleyerek amacınıza ulaşabilirsiniz. Bu süper ötesi ve kolay anlaşılır talimatları olan oyunu indirmek isterseniz yapmanız gereken tek şey indir butonuna basmak.

The Ranch Online indir
DİĞER SÜRÜMLER